Категория: Это интересно знать

В Україні зростає кількість людей-магнітів

Про людей, що дивують очевидців своїми «магнітними» властивостями, пишуть журналісти на сторінках періодичних видань, їх знімають на відео і показують по телебаченню.

 Вперше про цей феномен стало відомо у 1992 році, коли доктор біологічних наук А.П. Дубров надрукував у журналі «Парапсихологія в СРСР» (№1) свій допис «Біопритягання-біогравітація?». Вчений розповів читачам про відомі йому дивні явища такого «магнетизму», про їх дослідження і зробив висновок: явище, безумовно, існує, спостерігається у багатьох людей і потребує глибокого вивчення. Дубров запропонував назвати феномен «біопритяганням» чи «біоприлипанням».

На фото: донецький косметолог Юлія Чубарь.

 З часу тієї першої публікації інформація про дивні здібності людей періодично з’являється на сторінках газет та на просторах Інтернету. На фото читачі бачать чоловіків і жінок, а то і дітей, на тілах яких висять, як приклеєні, ложки, виделки, ножі, монети, праски, сковорідки та інші різні речі. На відео можна побачити, як предмети з різних речовин, прикладені до рук, грудей, обличчя чи спини людини-магніта прилипають до неї, навіть маючи значну масу, як, наприклад, праска. Явище зафіксоване багато разів, але його природу вчені до сього дня не можуть пояснити.

 Наприклад, лікар-психолог Л.Черноусова вважає, що в цих випадках спостерігається певного типу мутація.

 Донецький фізик Б. Бешевлі вважає, що з магнетизмом в таких випадках справа ніяк не зв’язана, оскільки «інтенсивність магнітного поля людини недостатня для утримування металевих предметів».

На фото: біомагніт Юрій Пеєв притягує монети. Львів. Фото Сергія Карнаухова.

 Ще хтось вважає, що прилипання відбувається завдяки певним властивостям шкіри людини та складу її жиру.

  Біополя таких людей відрізняються потужністю, набагато вищою, ніж у пересічних людей. Часто такі люди мають певні екстрасенсорні здібності та навіть можуть іноді лікувати своїх рідних чи знайомих. Проте офіційна наука не бажає ступати на нерозвідану стежку до вивчення невідомого, яка може привести до потрясіння чи руйнації старих зручних уявлень про природу, людину та їх властивості. Тому часто повідомлення  про такі феномени та їх дослідження клеймують терміном «псевдонаука». Але статистика свідчить, що більшість таких людей-біомагнітів живуть у зонах підвищеної радіації – в Україні, Казахстані та Білорусі, що наштовхує на думку про причетність до феномену екології.  
  Доктор хімічних наук, професор Національного університету "Львівска політехніка" В.Новіков нагадує, що гемоглобін крові людини має в своєму складі іони заліза з магнітними властивостями. При русі цих іонів по колу кровообігу в тілі виникає магнітне поле, яке впливає на розвиток гормонів людини, її здоров’я та взаємодію з навколишніми об’єктами. Кількість крові, гормонів, здоров’я  та інше для кожної людини свої, тому і властивості тіл у всіх різні.

 Скоріше всього, явище біомагнітів існувало і раніше, але люди боялися чи соромилися  таких своїх особливостей, хтось не звертав на них увагу, а хтось не хотів виділятися з маси народу, бо це могло бути небезпечним. Так, в часи інквізиції за таке легко можна було потрапити на вогнище, а на теренах СРСР – «в поліклініку для дослідів» чи у психлікарню. Так що розумніше було замовчувати суперздібності.

 З появою Інтернету інформація про людей-феноменів стала вільно поширюватися. Не виключено, що збільшення енергетичних потоків у просторі з появою мобільного зв’язку та  комп’ютерів  значно змінило і стан енергетики тіла людини. Тому кількість людей-феноменів дійсно збільшується і, очевидно, буде збільшуватися.
 Суперздібності також часто виникають у людей, що турбуються про саморозвиток, займаються духовними практиками, вивчають йогу та подібні методи розвитку своєї особистості.

Є люди-феномени і в нашому місті Гола Пристань. Так, Лариса Миколаївна Стиркулова від народження має такий дар та останнім часом стала глибше цікавитись внутрішньою роботою над собою та самовдосконаленням. Вона також володіє здібностями біомагніта. На ній теж тримаються різні предмети, що викликає подив і захоплення рідних та друзів.

 На фото: Л.М. Стиркулова притягує метал, скло, пластмасу, папір. Фото автора.

Перевірте себе – може і у вас є якісь цікаві таланти?

 

Н.Девятаєва, керівник групи «Херсон-Космопоиск».